„Speranța” lui Dinamo a dat iama în plăcinte și a fost scos din echipă » De ce nu a bifat niciun minut în ultimele 3 meciuri

„Speranța” lui Dinamo a dat iama în plăcinte și a fost scos din echipă » De ce nu a bifat niciun minut în ultimele 3 meciuri

Împrumutat de Dinamo București acum o lună la Politehnica Iași, una dintre marile speranțe ale „câinilor” pentru a acoperi în sezonul viitor regula under 21, Antonio Bordușanu, a dispărut brusc de pe radarul fotbalului românesc. Bordușanu a fost introdus pe teren în minutul 90+1 al meciului cu CFR Cluj (1-1) și în minutul 80 al meciului cu Unirea Slobozia (0-0). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor