Dani Coman îi spulberă speranțele lui Adrian Mititelu și îi oferă o replică tăioasă: „Nu aș fi făcut așa ceva! E de datoria fiecăruia să încerce”

Dani Coman îi spulberă speranțele lui Adrian Mititelu și îi oferă o replică tăioasă: „Nu aș fi făcut așa ceva! E de datoria fiecăruia să încerce”

Dani Coman, președintele celor de la FC Argeș, a declarat în exclusivitate pentru Gazeta Sporturilor că nu are emoții în privința deciziei Comisiei de Disciplină, având încredere în regulamente. Deși nu ar fi procedat la fel, înțelege demersul oltenilor, considerând că fiecare își apără interesele cum crede de cuviință. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor