Șefii McLaren și Red Bull se „împung”, după incidentul dintre Lando Norris și Max Verstappen petrecut în MP al Mexicului: „Devine un pic ridicol”

Șefii McLaren și Red Bull se „împung”, după incidentul dintre Lando Norris și Max Verstappen petrecut în MP al Mexicului: „Devine un pic ridicol”

Zak Brown (McLaren) și Christian Horner (Red Bull) au păreri diferite despre duelul dintre Lando Norris și Max Verstappen, care a dus la penalizarea olandezului cu douăzeci de secunde în Marele Premiu al Mexicului. Carlos Sainz a câștigat Marele Premiu al Mexicului, dar s-a discutat mai multe despre incidentul care i-a avut drept actori principali pe Lando Norris și Max Verstappen. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor