Cum va aborda Zeljko Kopic Derby-ul de România de miercuri, din Cupă: „Așa vom face echipa”

Cum va aborda Zeljko Kopic Derby-ul de România de miercuri, din Cupă: „Așa vom face echipa”

Zeljko Kopic, 47 de ani, a spus că va aborda Derby de România de miercuri, din Cupă, cu cel mai bun prim 11 posibil, nu va menaja jucători pentru etapa de sâmbătă, cu UTA, care urmează după duelul cu FCSB Dinamo tocmai a bifat prima victorie în deplasare din acest sezon, a trecut peste un hop important prin succesul de la Sibiu, 2-0 cu Hermannstadt. Acum, „haita” pregătește cu mai multă încredere revanșa cu FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor