Real Madrid și penalty-urile: „Un blestem care nu se termină niciodată”

Real Madrid și penalty-urile: „Un blestem care nu se termină niciodată”

Cotidianul Marca acuză penalty-ul irosit de Federico Valverde în prelungirile meciului cu Al Hilal (1-1). Ratarea lui a privat-o pe Real Madrid de victorie. Execuția lui Valverde a fost atât de proastă încât portarul lui Al Hilal, Bono, n-a avut nicio problemă s-o pareze. Iar în locul unui 2-1 pentru Real s-a terminat 1-1, un scor oricum mult mai conform cu ceea ce s-a petrecut pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor