Raul Opruț, înaintea duelului cu FC Buzău, din etapa a 4-a a Superligii: „Jucăm acasă, suntem Dinamo, cu siguranța va trebui să câștigăm acest meci”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor