Panduru și Marius Baciu au luat pe rând jucătorii FCSB-ului: „Singurii cu notă de trecere”

Panduru și Marius Baciu au luat pe rând jucătorii FCSB-ului: „Singurii cu notă de trecere”

Basarab Panduru și Marius Baciu, foști jucători ai Stelei, au fost provocați să le acorde note jucătorilor lui FCSB pentru felul în care au arătat la returul cu Shkendija, scor 1-2. Învinsă și la retur de campioana Macedoniei de Nord, FCSB părăsește timpuriu preliminariile Ligii Campionilor. Campioana României va continua în Europa League, turul 3, unde va da piept cu Drita FC din Kosovo, dar până atunci are de digerat o mare umilință. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor