Jucătorul dat afară de FCSB, reacție pentru GSP după eliminarea campioanei României: „Indiferent de ceea ce faci”

Jucătorul dat afară de FCSB, reacție pentru GSP după eliminarea campioanei României: „Indiferent de ceea ce faci”

Kamer Qaka, mijlocașul dat afară de la FCSB și care în prezent e legitimat la Shkendija, a reacționat pentru GSP la finalul meciului pierdut de campioana României pe Arena Națională, scor 1-2. Qaka nu a jucat la retur, la București, după ce în prima manșă, la 1-0, a fost eliminat. S-a bucurat de acasă de a doua victorie a echipei lui cu FCSB și a transmis un mesaj la finalul partidei. Kamer Qaka: „Important e să fii un om bun. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor