Panduru a numit marea problemă a lui Dinamo: „Nu mai arată la fel”

Panduru a numit marea problemă a lui Dinamo: „Nu mai arată la fel”

Basarab Panduru, fostul internațional, a analizat remiza dintre Dinamo și Poli Iași, scor 2-2. Fostul mijlocaș al Stelei crede că ieșirile lui Abdallah și Dennis Politic de la Dinamo au cântărit decisiv. Cei doi s-au accidentat în prima repriză și au fost înlocuiți, iar Panduru e de părere că echipa lui Kopic nu are o bancă suficient de puternică. Basarab Panduru a numit problema lui Dinamo „Cred că e corect scorul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor