Andrei Nicolescu, mulțumit de prestația lui Dinamo la Iași: „Chiar dacă e un egal, pentru mine e o victorie” + „Sunt un pic îngrijorat pentru Politic și pentru Hakim”

Andrei Nicolescu, mulțumit de prestația lui Dinamo la Iași: „Chiar dacă e un egal, pentru mine e o victorie” + „Sunt un pic îngrijorat pentru Politic și pentru Hakim”

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, a comentat remiza „câinilor” cu Politehnica Iași, scor 2-2. Nicolescu a comentat accidentările lui Hakim Abdallah și Denis Politic, dar și despre prestația dinamoviștilor în duelul cu ieșenii. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor