Oficialul lui Sepsi a vorbit despre scandalul de la Miercurea Ciuc: „Vor mai fi incidente. Doar cine nu cunoaște face asta”

Oficialul lui Sepsi a vorbit despre scandalul de la Miercurea Ciuc: „Vor mai fi incidente. Doar cine nu cunoaște face asta”

Attila Hadnagy, directorul sportiv de la Sepsi, a vorbit despre scandalul monstru de la Miercurea Ciuc, care a avut loc înainte, în timpul și după meciul dintre Csikszereda și Dinamo, scor 2-2. Suporterii lui Dinamo s-au bătut cu jandarmeria înainte de meci, au părăsit stadionul în semn de protest și au avut scandări xenofobe în minutele pe care le-au petrecut în tribună. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor