„O mare gafă că l-au adus, trebuie să fii naiv!” » A făcut o analiză tăioasă a Rapidului și a pus la zid doi jucători: „De asta are Gâlcă probleme!”

„O mare gafă că l-au adus, trebuie să fii naiv!” » A făcut o analiză tăioasă a Rapidului și a pus la zid doi jucători: „De asta are Gâlcă probleme!”

Într-un interviu acordat Gazetei Sporturilor sâmbătă, a doua zi după victoria Rapidului cu FC Argeș, scor 2-0, fostul președinte al giuleștenilor, Grigore Sichitiu, a analizat plusurile și minusurile remarcate în jocul echipei lui Gâlcă, subliniind ce l-a nemulțumit aseară. Totul, în contextul în care inclusiv tehnicianul bucureștenilor a expus în conferință despre aspectele neconcludente din jocul echipei sale. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor