Anfield, în doliu: Jucătorii lui Liverpool au depus flori în memoria lui Diogo Jota

Anfield, în doliu: Jucătorii lui Liverpool au depus flori în memoria lui Diogo Jota

Dispariția tragică a lui Diogo Jota și a fratelui său, André Silva, a zguduit lumea fotbalului. Clubul Liverpool și echipa națională a Portugaliei sunt în doliu, iar jucătorii „cormoranilor” au făcut un gest emoționant: s-au deplasat la Gondomar pentru a-i aduce un ultim omagiu colegului lor, înainte de a reveni în Anglia pentru startul pregătirilor de pre-sezon, potrivit sportal.gr. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor