Noua modă la unguri » Ce primește fiecare spectator la meciurile echipei din prima ligă + Reacții geniale: „Doar asta mai lipsește”

Noua modă la unguri » Ce primește fiecare spectator la meciurile echipei din prima ligă + Reacții geniale: „Doar asta mai lipsește”

Ujpest, echipa aflată pe locul 7 în prima ligă a Ungariei, a venit cu o idee inedită pentru a aduce fanii la stadion. Fiecare abonat va urma să primească o bere gratis la meciurile favoriților. Cei de la Ujpest mai au de disputat 5 meciuri în acest sezon în campionatul intern, iar aceștia vor să aducă cât mai mulți spectatori pe stadionul Szusza Ferenc, cu o capacitate de 12.670 de locuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor