De la Roma și Copenhaga până la Săftica. Planul „câinilor” înaintea Derby-ului de România

De la Roma și Copenhaga până la Săftica. Planul „câinilor” înaintea Derby-ului de România

Jucătorii dinamoviști au avut câteva zile libere, s-au relaxat, dar deja au demarat antrenamentele sub comanda lui Zeljko Kopic la Săftica. Sâmbătă dimineață, este amical cu CS Afumați în fosta bază SRI Dinamo este din nou în play-off după o pauză de 8 ani. „Haita” n-a început prea bine play-off-ul, 1-3 în Gruia cu CFR Cluj, însă roș-albii merg înainte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor