Nadia Comăneci n-a mai rezistat » Strigăt în disputa pentru bronzul de la sol: „Îi rog pe toți, e inacceptabil!”

Nadia Comăneci n-a mai rezistat » Strigăt în disputa pentru bronzul de la sol: „Îi rog pe toți, e inacceptabil!”

Nadia Comăneci a reacționat, după ce Ana Maria Bărbosu a primit medalia de bronz din partea TAS, la Jocurile Olimpice. „Zeița de la Montreal” a abordat o poziție împăciuitoare și sare în apărarea americancei Jordan Chiles. Sportiva din SUA a fost ținta unor mesaje dure în mediul online. Judecătorii de la Lausanne au deposedat-o pe Jordan Chiles de bronzul de la sol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor