Mihai Rotaru a făcut iureș după Sepsi - Craiova: „Am intrat în direct să spun ceva. Ce a făcut e revoltător, rușinos!”

Mihai Rotaru a făcut iureș după Sepsi - Craiova: „Am intrat în direct să spun ceva. Ce a făcut e revoltător, rușinos!”

Mihai Rotaru, finanțatorul de la Universitatea Craiova, a făcut iureș la adresa arbitrului Radu Petrescu, după meciul câștigat de olteni cu Sepsi, scor 2-1, în etapa #5 din Superliga. Rotaru a fost nemulțumit de faptul că Radu Petrescu l-a eliminat pe Alexandru Crețu în minutul 90+5. Mijlocașul Craiovei a primit al doilea galben, pentru un fault în propria jumătate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor