„Multe minusuri!” » Costel Gâlcă, cu cărțile pe față în conferință, chiar dacă Rapid a câștigat: „Mă nemulțumesc!”

„Multe minusuri!” » Costel Gâlcă, cu cărțile pe față în conferință, chiar dacă Rapid a câștigat: „Mă nemulțumesc!”

Constantin Gâlcă a debutat cu o victorie la Rapid, 2-0 cu FC Argeș, dar succesul de la Mioveni nu l-a mulțumit pe deplin pe tehnicianul instalat în această vară. Gâlcă a recunoscut în conferința de la final că echipa „are multe minusuri care îl nemulțumesc”. Rapid a exploatat la maximum deplasarea de pe terenul Argeșului, colectând trei puncte de moral în perspectiva derby-ului cu CFR Cluj de etapa viitoare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor