FCSB s-a făcut de râs în Andorra » Campioana a fost călcată în picioare de Inter D'Escaldes, dar s-a calificat cu noroc

FCSB s-a făcut de râs în Andorra » Campioana a fost călcată în picioare de Inter D'Escaldes, dar s-a calificat cu noroc

FCSB a pierdut cu Inter D’Escaldes, în Andorra, scor 1-2, în manșa a doua din turul 1 al preliminariilor UEFA Champions League. Campioana României s-a calificat în turul 2 preliminar grație victoriei cu 3-1 din prima manșă. În tur, FCSB s-a impus cu 3-1FCSB va juca în turul 2 cu TNS sau Skhendija (0-0 în tur) Clișeul „nu mai există echipe mici” se aplică în cazul formațiilor din Andorra. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor