Mihai Stoica a venit cu fazele în direct, după acuzațiile oltenilor: „Uitați ce am găsit. E brutalitate”

Mihai Stoica a venit cu fazele în direct, după acuzațiile oltenilor: „Uitați ce am găsit. E brutalitate”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a prezentat în direct la TV mai multe faze din meciul cu Universitatea Craiova, scor 1-0, în care arbitrul Marian Barbu nu le-a dat cartonașe galbene oltenilor. Oltenii au acuzat arbitrajul lui Marian Barbu. Concret, Sorin Cârțu, președintele onorific al Craiovei, a declarat că Ngezana trebuia eliminat în minutul 40, când l-a faultat pe Safira și nu a primit al doilea galben. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor