MM Stoica a făcut praf o echipă din Superliga: „Joci pe stadion de Divizia C, e un miros incredibil acolo”

MM Stoica a făcut praf o echipă din Superliga: „Joci pe stadion de Divizia C, e un miros incredibil acolo”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, l-a lăudat pe Adrian Mihalcea pentru performanțele reușite la Unirea Slobozia în această stagiune, atacând conducerea pentru faptul că echipa joacă meciurile de acasă la Clinceni, stadion pe care MM l-a criticat, neînțelegând cum a primit omologare pentru Liga 1. Unirea Slobozia a pierdut cu scorul de 0-1, în deplasare cu FC Botoșani, în ultima etapă a sezonului regular. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor