Mihai Stoica a spus câți spectatori vor fi duminică la FCSB - CFR Cluj: „Absenteism, e păcat”

Mihai Stoica a spus câți spectatori vor fi duminică la FCSB - CFR Cluj: „Absenteism, e păcat”

La conferința de presă dedicată „Cupei Duckadam”, Mihai Stoica, președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a anunțat câți spectatori vor fi duminică, 20 aprilie, la meciul cu CFR Cluj. Derby-ul în care una dintre echipe poate lua o opțiune importantă în lupta la titlu se va juca chiar în ziua de Paști, iar asta îi va ține pe suporteri departe de Arena Națională. Mihai Stoica se așteaptă ca meciul să se joace cu o asistență redusă, de sub 10. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor