„Dinamo nu o să iasă din insolvență! Facem toate demersurile” » Continuă să le pună bețe în roate „câinilor”

„Dinamo nu o să iasă din insolvență! Facem toate demersurile” » Continuă să le pună bețe în roate „câinilor”

Vasile Șiman, fostul patron de la Sportul Studențesc, a reacționat, după succesul obținut astăzi de Dinamo la Curtea de Apel. Curtea de Apel București s-a pronunțat în procesul dintre Dinamo și Vasile Șiman, respingând apelul fostului patron de la Sportul. Astfel, , „câinii” pot declanșa demersurile necesare ieșirii din insolvență. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor