Alexandru Mitriță i-a răspuns lui Panduru, după Sepsi - Craiova: „Vreau să clarific și eu ceva”

Alexandru Mitriță i-a răspuns lui Panduru, după Sepsi - Craiova: „Vreau să clarific și eu ceva”

Alexandru Mitriță a reușit două goluri în Sepsi - Universitatea Craiova 1-2, iar la finalul meciului i-a răspuns lui Basarab Panduru, care îl criticase în urmă cu o săptămână. După 0-0 cu Petrolul, Mitriță declarase că jucătorii Craiovei au nevoie de 1-2 zile de pauză, iar Panduru a răbufnit când l-a auzit: „Te aștepți la orice, numai zile libere să nu ceară. Băi, e începutul de campionat!”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor