Mesajul postat de Mihaela Rădulescu a fost șters de Instagram » Vedeta a sărit în apărarea gimnastelor noastre: „Prezentam fapte distribuite de Nadia Comăneci”

Mesajul postat de Mihaela Rădulescu a fost șters de Instagram » Vedeta a sărit în apărarea gimnastelor noastre: „Prezentam fapte distribuite de Nadia Comăneci”

Instagram i-a șters Mihaelei Rădulescu o postare, care avea legătură cu nedreptatea pe care gimnastele noastre au trăit-o la JO 2024, ele fiind deposedate pe rând de medalia olimpică, din cauza depunctării pentru greșeli inexistente. Mihaela Rădulescu a explicat că ea a redistribuit un mesaj postat de Nadia Comăneci și a explicat pas cu pas prin ce a trecut. Sabrina Voinea a primit 7.900 pentru execuția exercițiului său cu o dificultate de 5. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor