„Am avut impresia că l-am adus pe frate-su” » Mircea Rednic s-a declarat nemulțumit total de un jucător adus în această vară

„Am avut impresia că l-am adus pe frate-su” » Mircea Rednic s-a declarat nemulțumit total de un jucător adus în această vară

Mircea Rednic (62 ani), tehnicianul celor de la UTA Arad, a prefațat partida din etapa a 5-a cu Oțelul Galați, care va avea loc sâmbătă, de la ora 19:00. Acesta a discutat despre situația din lotul „textiliștilor”, reliefând nemulțumirea față de Andrei Dumiter, atacant transferat în această vară de la retrogradata FC Voluntari. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor