Mesajul postat de Cristina Neagu după ultimul meci de acasă în Liga Campionilor

Mesajul postat de Cristina Neagu după ultimul meci de acasă în Liga Campionilor

CSM București a învins-o duminică pe Esbjerg, scor 30-29, în turul din sferturile de finală ale Ligii Campionilor la handbal feminin. A fost o partidă emoționantă pentru Cristina Neagu (36 de ani), cea care a jucat ultimul meci în Polivalentă în cupele europene. Aceasta a postat a doua zi un mesaj emoționant pe rețelele de socializare. Duminică, 27 aprilie, de la ora 17:00, Cristina Neagu și colegele vor lupta pentru calificarea în Final Four-ul de la Budapesta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor