„Mâine dimineață depunem actele” » Ce urmează la Corvinul, după eliminarea brutală din Europa: „Nu-și mai permite să plătească 3 jucători”

„Mâine dimineață depunem actele” » Ce urmează la Corvinul, după eliminarea brutală din Europa: „Nu-și mai permite să plătească 3 jucători”

Bogdan Apostu, impresarul care face toate mutările la Corvinul, a dezvăluit că după eliminarea hunedorenilor din Conference League, 2-8 la general cu Astana, vor urma discuții cu cei 3 jucători aduși în această vară, special pentru cupele europene: Sergiu Buș, Roger și Ubbink. Aventura europeană a Corvinului s-a încheiat după disputarea a 3 tururi preliminare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor