„Și-a luat bagajele și dus a fost!” » Dioszegi povestește ce s-a întâmplat cu cei doi fotbaliști plecați de la Sepsi: „A avut o problemă cu antrenorul”

„Și-a luat bagajele și dus a fost!” » Dioszegi povestește ce s-a întâmplat cu cei doi fotbaliști plecați de la Sepsi: „A avut o problemă cu antrenorul”

Laszlo Dioszegi, patronul celor de la Sepsi Sfântu Gheorghe, a oferit detalii despre două dintre plecările notabile cu care clubul s-a confruntat în această vară. Atacantul Vitalie Damașcan și mijlocașul Ion Gheorghe n-au mai continuat la covăsneni, finanțatorul explicând motivele pentru care cei doi n-au rămas sub comanda lui Bernd Storck. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor