Liga de Tineret: CSA Steaua - FCSB 0-0 / Shehait Hussein: „Le mulțumim celor din Peluză pentru susținere, îi așteptăm și meciurile viitoare”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor