Scandal în Liga de Tineret » Ultrașii de la CSA Steaua i-au înjurat pe juniorii de la FCSB

Scandal în Liga de Tineret » Ultrașii de la CSA Steaua i-au înjurat pe juniorii de la FCSB

CSA Steaua și FCSB au remizat, 0-0, în etapa a 11-a a Ligii de Tineret. Meciul a fost unul echilibrat, cu ocazii la ambele porți și un joc pe contre.  CSA a fost mai periculoasă în startul reprizei și a ratat o șansă imensă de a deschide scorul prin Răzvan Florea.  Din minutul 16 oaspeții de la FCSB au evoluat cu un om în minus după eliminarea lui Andrei Dinu pentru cumulul de cartonașe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor