Leo Grozav s-a enervat după Poli Iași - Sepsi: „Asta e România” » Taxat imediat în direct: „Îți pute țara... Nu te merită. Ești prea bun”

Leo Grozav s-a enervat după Poli Iași - Sepsi: „Asta e România” » Taxat imediat în direct: „Îți pute țara... Nu te merită. Ești prea bun”

Leo Grozavu (56 de ani) a fost extrem de supărat, în ciuda victoriei echipei sale, Poli Iași, cu Sepsi, 1-0. În minutul 82, arbitrul Andrei Chivulete i-a dat cartonașul galben lui Leo Grozavu, pentru proteste, și l-a eliminat, fiind al patrulea avertisment al antrenorului.  După meci, tehnicianul l-a criticat pe central.  Leo Grozavu, nervos după Poli Iași - Sepsi „Mă bucur pentru victorie și băieți. A fost o partidă de luptă, atât pe teren, cât și pe margine. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor