A cedat după a 6-a înfrângere la rând: „Play-off? Eu mă tem să nu retrogradăm”

A cedat după a 6-a înfrângere la rând: „Play-off? Eu mă tem să nu retrogradăm”

Portarul Roland Niczuly (28 de ani) a avut un discurs dur după Poli Iași - Sepsi 1-0.  Văzută ca una dintre favoritele la calificarea în play-off la începutul sezonului, Sepsi trece prin momente delicate. Trupa lui Liviu Ciobotariu are 6 înfrângeri la rând, fiind acum pe locul 12.  După meciul cu Poli Iași, căpitanul Roland Niczuly a avut un discurs dur. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor