Jucătorul criticat de Gigi Becali după FCSB - CSU Craiova: „E bezmetic! Din cauza lui am pierdut 5 puncte” » A mai certat un alt fotbalist

Jucătorul criticat de Gigi Becali după FCSB - CSU Craiova: „E bezmetic! Din cauza lui am pierdut 5 puncte” » A mai certat un alt fotbalist

Gigi Becali, patronul FCSB, a vorbit azi despre ultimele rezultatele obținute de echipa lui a criticat mai mulți jucători.  Primul luat la rost a fost Răzvan Oaidă (24 de ani), intrat pe finalul meciului cu CS Universitatea Craiova (1-1). Ulterior, l-a criticat și pe fundașul Iulian Cristea (28 de ani).  Gigi Becali se ia de Răzvan Oaidă: „E bezmetic”  „Da, e greu fără antrenor... (n.r- ironic). Trebuia să fim pe locul 1. Am pierdut 5 puncte în prelungiri... ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor