Dezvăluirile fotbalistului care a stat o lună la FCSB: „M-a vrut Pițurcă, dar a venit Ilie Dumitrescu și a zis că vrea să facă tiki-taka cu jucătorii de la Urziceni”

Dezvăluirile fotbalistului care a stat o lună la FCSB: „M-a vrut Pițurcă, dar a venit Ilie Dumitrescu și a zis că vrea să facă tiki-taka cu jucătorii de la Urziceni”

Fostul mijlocaș Claudiu Voiculeț (37 de ani) a fost invitatul zilei la GSP LIVE. Trecut pe la echipe precum Farul, Internațional Curtea de Argeș, CFR Cluj, ASA Tg.Mureș și Pandurii, Claudiu Voiculeț a vorbit despre scurta perioadă în care a trecut pe la FCSB, în vara lui 2010, cu Victor Pițurcă antrenor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor