Jucătorul care a plecat de la Adrian Mititelu a semnat în Superliga: „Bun venit!”

Jucătorul care a plecat de la Adrian Mititelu a semnat în Superliga: „Bun venit!”

Mijlocașul central Vlad Pop (24 de ani) a încheiat la finalul săptămânii trecute înțelegerea cu FCU Craiova, echipă care nu a primit licența pentru a evolua în Liga 2 în sezonul viitor, iar luni a semnat un contract cu prim-divizionara Unirea Slobozia, echipă care s-a salvat pe ultima sută de metri de la salvarea de la retrogradare. Despre această mutare a anunțat GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor