Viața de după banii publici

Viața de după banii publici

Încă un primar, de data asta al Buzăului, Constantin Toma, a anunțat ferm că închide robinetul banilor publici pentru sportul profesionist. În sfârșit, un gest de lăudat, dacă n-ar veni tardiv de târziu, cum se spune, chiar și pleonastic. După ce s-au scurs în piatră seacă și în multe conturi de străinezi atâtea milioane de lei pe nimic. Nu este vorba doar despre echipa de fotbal, ci și de toate celelalte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor