Inter și-a luat revanșa cu scandal! Inzaghi recunoaște: „Fiorentina are tot dreptul să aibă nervi”

Inter și-a luat revanșa cu scandal! Inzaghi recunoaște: „Fiorentina are tot dreptul să aibă nervi”

Inter a învins-o pe Fiorentina, scor 2-1, într-un meci care a contat pentru etapa 24 din Serie A. Astfel, gazdele s-au revanșat în fața propriilor suporteri pentru înfrângerea suferită în fața aceluiași adversar cu doar patru zile în urmă. Victoria gazdelor nu s-a consemnat ușor. Inter a preluat conducerea după autogolul lui Mario Pongracic (28'), însă bucuria nu a durat mult, iar Rolando Mandragora (44') a egalat din penalty. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor