Carlo Ancelotti admite: „E un coșmar să pregătesc meciurile cu Pep” » Reacția lui Guardiola: „Am fost o mașină...”

Carlo Ancelotti admite: „E un coșmar să pregătesc meciurile cu Pep” » Reacția lui Guardiola: „Am fost o mașină...”

Manchester City și Real Madrid se întâlnesc marți, de la 22:00, în prima manșă a play-off-ului Ligii Campionilor. Meciul e liveTXT pe GSP.RO și în direct la Digi Sport 1 și Prima Sport 1. Manchester City a avut un parcurs sinusoidal în acest sezon, până acum, însă Carlo Ancelotti se teme de duelul cu echipa lui Pep Guardiola. Și mai ales de Pep, care în opinia lui este mereu capabil să găsească „ceva” astfel încât să-și pună adversarul în dificultate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor