Încă o insolvență în fotbalul românesc » Un club de tradiție e în impas: „Singura variantă”

Încă o insolvență în fotbalul românesc » Un club de tradiție e în impas: „Singura variantă”

Politehnica Iași suferă enorm în urma retrogradării din Superliga. Rămasă cu doar cinci jucători din lotul din sezonul trecut, Poli a primit o lovitură serioasă și pe plan financiar, sumele produse direct de club, din drepturi de televizare, sponsorizări, vânzări de bilete și jucători prăbușindu-se. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor