Marius Șumudică a criticat mutarea făcută de FCSB: „Nu aș fi renunțat niciodată la acest jucător”

Marius Șumudică a criticat mutarea făcută de FCSB: „Nu aș fi renunțat niciodată la acest jucător”

Marius Șumudică, fost antrenor de la Rapid, a analizat schimbul făcut de Dinamo și FCSB. Alexandru Musi a ajuns în tricoul roș-albilor, Politic la campioana României. Plecând de la prestația lui Politic în Inter D'Escaldes - FCSB 2-1, Marius Șumudică a declarat că Dinamo a avut de câștigat din schimbul cu roș-albaștrii. De asemenea, tehnicianul a transmis că Musi e o mare pierdere pentru FCSB, având în vedere că se încadrează și în regula U21. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor