Încă două echipe s-au calificat în play-off-ul Cupei României

Încă două echipe s-au calificat în play-off-ul Cupei României

Azi s-au mai disputa încă doua meciuri în turul 3 al Cupei României. Sporting Liești - CSM Focșani și Muscel - Argeș. CSM Focșani și FC Argeș s-au calificat joi în play-off-ul Cupei României. FINAL. Sporting Liești - CSM Focșani 2-3 FINAL. Muscel - FC Argeș 1-2 Miercuri s-au disputat 21 de meciuri, iar toate rezultatele sunt mai jos. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor