Ianis Zicu îi duce pe jucătorii Farului într-un stagiu de pregătire în stațiunea montană Bansko din Bulgaria

Ianis Zicu îi duce pe jucătorii Farului într-un stagiu de pregătire în stațiunea montană Bansko din Bulgaria

Cu Ianis Zicu la conducerea tehnică a echipei, Farul Constanța dă startul pregătirilor pentru noul sezon al Superligii pe 12 iunie. Alb-albaștrii vor efectua vizita medicală în cursul dimineții de joi, iar după-amiază vor susține primul antrenament al verii, la baza sportivă a Academiei Hagi de la Ovidiu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor