L-a desființat pe Mihai Iosif, după ce Voluntari a ratat revenirea în prima ligă: „Glumiți?! Dacă aș spune ceva, m-ar amenda CNA!”

L-a desființat pe Mihai Iosif, după ce Voluntari a ratat revenirea în prima ligă: „Glumiți?! Dacă aș spune ceva, m-ar amenda CNA!”

Mihai Iosif s-a despărțit de FC Voluntari, înainte ca play-off-ul din liga secundă să se încheie. Continuă războiul dintre conducerea clubului ilfovean și antrenor, mai ales după ultimele declarații ale acestuia în privința promovării. FC Voluntari va fi nevoită să mai stea un sezon în eșalonul secund al României, după barajul pierdut cu Unirea Slobozia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor