Hagi nu a avut milă de jucătorii lui, după umilința cu CFR Cluj: „E greu să joci în condițiile astea”

Hagi nu a avut milă de jucătorii lui, după umilința cu CFR Cluj: „E greu să joci în condițiile astea”

Farul - CFR Cluj 0-3. Gică Hagi, managerul gazdelor, a comentat umilința suferită la Ovidiu în fața echipei lui Dan Petrescu. Extrem de dezamăgit, Hagi prevede un sezon greu pentru echipa lui, care a ajuns la 3 eșecuri pe teren propriu în Liga 1 în acest sezon, în primele 8 etape. Hagi crede că ocazia ratată de Iancu la 0-0, când mijlocașul Farului a trimis peste poartă din 7 metri, ar fi putut schimba soarta meciului de la Ovidiu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor