Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarele din Liga Campionilor » Dueluri de foc pentru echipele românești

Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarele din Liga Campionilor » Dueluri de foc pentru echipele românești

În urma tragerii la sorți de vineri, 26 iunie, echipele românești calificate în Liga Campionilor la handbal feminin și-au aflat adversarele din faza grupelor. Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti vor reprezenta România în competiția care va începe în weekendul 5/6 septembrie 2026. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor