Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, despre rezultatul neverosimil de la Mondial: „Am zis «Doamne, îi omoară!». Apoi...”

Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, despre rezultatul neverosimil de la Mondial: „Am zis «Doamne, îi omoară!». Apoi...”

În cadrul rubricii „Ioanițoaia la zi” din emisiunea GSP Live, directorul Gazetei Sporturilor a analizat victoria surprinzătoare reușită de Ecuador în fața Germaniei, scor 2-1, succes care i-a asigurat naționalei sud-americane prezența în șaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Ovidiu Ioanițoaia s-a declarat nemulțumit de maniera de arbitraj a americancei Tori Penso, care a validat în mod incorect golul Germaniei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor