Gigi Becali, jigniri după arbitrajul din FCSB - CSU Craiova: „Hațegan a făcut «titi titi» pe el și a inventat o prostie”

Gigi Becali, jigniri după arbitrajul din FCSB - CSU Craiova: „Hațegan a făcut «titi titi» pe el și a inventat o prostie”

După FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, Gigi Becali l-a criticat pe Ovidiu Hațegan, cel care a fost arbitru VAR. Patronul FCSB a avut un discrus dur la adresa arbitrajului, reclamând faza din finalul primei reprize. Atunci, Basilo Ndong a fost eliminat de arbitrul Adrian Cojocaru, dar faza a fost întoarsă după intervenția VAR, pentru un ofsaid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor