Gigi Becali a acuzat frontal: „Trebuie să iau 700.000 de euro. Întreabă-i de ce nu-mi dau banii!” » Iată unde a apărut problema!

Gigi Becali a acuzat frontal: „Trebuie să iau 700.000 de euro. Întreabă-i de ce nu-mi dau banii!” » Iată unde a apărut problema!

Gigi Becali, patronul FCSB, a acuzat Federația Română de Fotbal că nu i-a plătit 700.000 de euro, sumă la care consideră că echipa lui este îndreptățită pentru că a respectat regula „5+6” sezonul trecut. În sezonul 2024/2025, FRF a adoptat ceea ce a ajuns să fie cunoscută popular drept regula „5+6”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor