Gicu Grozav le-a pus gând rău celor de la FCSB: „Suntem obligați”

Gicu Grozav le-a pus gând rău celor de la FCSB: „Suntem obligați”

După remiza dintre Oțelul și Petrolul, scor 0-0, Gicu Grozav (34 de ani, aripă stânga) a declarat că acum este cu gândul la meciul cu FCSB, din etapa următoare. Meciul se va juca pe „Ilie Oană” sâmbătă, 19 iulie, de la 21:30. Gicu Grozav speră ca echipa lui să reușească un rezultat bun împotriva campioanei și să îi facă fericiți pe suporteri. Acesta crede că cei de la Petrolul vor crește de la meci la meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor